Strzelba Squad [PL] - Spicy Vanilla (XI Edycja)

Server Information
Address 176.57.160.22:26990
Hostname Strzelba Squad [PL] - Spicy Vanilla [PVE] [A21.1]
Status Checked 2 minutes ago
Players 1 / 15
Location Poland
Version Alpha 21.1
Platform Windows
Map west kurenivu valley
Registered by lolnik1013
Registered since October 17th, 2022 11:48 AM EST
Last update August 18th, 2023 11:59 AM EST
Tag(s) Anticheat Difficulty 4

Discord Server

Statistics
Uptime
Vote(s) 216
Rank 40
Score 345
Favorited 11
Discussion(s) 0

About This Server

Jesteśmy grupą fanów gry 7 days to die, która w pewnym momencie postanowiła stworzyć otwarty dla wszystkich serwer dla wszystkich miłośników apokaliptycznego klimatu jaki oferuje nam produkcja.

Do takiego kroku zmusiła nas sytuacja na Polskiej scenie serwerów 7 days to die i posuchy jaka panowała przez pewien czas. Brakowało serwera, który zrzeszał będzie Polską społeczność. Z wielu rozmów wynikało, że brak jest dobrego Polskiego serwera, z aktywnymi adminami, którzy będą na bieżąco z pojawiającymi się problemami podczas rozgrywki i takimi którzy ekspresowo będą starali się pomóc. Gracze skarżyli się na to, że muszą grać na obcych, zagranicznych serwerach, gdzie w licznych przypadkach kontakt z administracją był utrudniony. Czuć było potrzebę stworzenia czegoś co będzie mogło zrzeszać fanów i miłośników z całej Polski.

Wyszliśmy naprzeciw tym potrzebą i postanowiliśmy zawiązać projekt „Strzelba Squad”.

Serwer jest całkowicie darmowy i nie stworzyliśmy go w celach zarobkowych. Najlepszą dla nas nagrodą jest zapełniony ludźmi serwer. Nie oczekujemy wpłat i dotacji. Serwer utrzymujemy z własnych środków. Jest to miejsce gdzie oprócz świetnej zabawy liczą się również nowo zawiązane znajomości. Każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony a w razie potrzeby chętnie służy pomocą innym mniej doświadczonym graczom.

Aktywni (również grający) admini, duża Polska społeczność, przyjazne community, serwer otwarty całą dobę, budynek lobby służący do handlu między graczami to tylko parę zalet jakie cechują nasz serwer. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły i sugestie grupą fanów, którym leży na sercu przyszłość społeczności związanej z grą, która w naszym odczuciu posiada jeszcze ogromny zapas niewydobytego potencjału. Poddajemy pod głosowanie graczom modyfikację, które później wprowadzamy na serwer, poszerzając swoją wiedzę o kolejne produkcje, które są urozmaiceniem podstawowej wersji gry.

Nie chcemy aby Polska społeczność miłośników 7 days to die upadła, dlatego też zrobimy wszystko aby tak się nie stało. Dołącz do naszej rodziny i przekonaj się sam ! Oto nasz discord : https://discord.gg/5f8mvg9Nk5