Elita Gier [PL] - Strefa Martwych Hard

Elita Gier [PL] - Strefa Martwych Hard
Server Information
Address 176.57.140.173:26900
Hostname Elita Gier [PL] - Strefa Martwych Hard
Status Checked 5 minutes ago / Online 4 hours ago
Players 0 / 20
Location Poland
Version Alpha 20.7
Platform Windows
Map North Gouku Valley
Website http://www.elitagier.pl
Registered by George145
Registered since December 18th, 2022 06:22 AM EST
Last update March 10th, 2023 07:06 AM EST
Tag(s) Anticheat Difficulty 5

Share This Server

Discord Server

Statistics
Uptime
Vote(s) 6
Rank 106
Score 9
Favorited 0
Discussion(s) 0

Share This Server

About This Server

Zapraszamy do świata po apokalipsie, do świata gdzie rządzą zombie a każdy kolejny przeżyty dzień można zaliczyć do sukcesu. Aby przetrwać plądruj zrujnowane domostwa, fabryki, sklepy i szkoły. Walcz z Hordą Zombie w trudnych nocnych warunkach. Poszukaj sojuszników graj w kooperacji aby mieć większe szanse na przetrwanie. Gdy świat się zatrzymał ci co zostali nie tracą nadziei. Do dzieła

Ustawienia naszego Serwera znajdziecie na naszej stronie oraz na Discordzie

╔════════════════╣Elita Gier ╠══════════════════╗

To coś więcej niż tylko serwery

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━


Elita Gier to społeczność graczy, która łączy fanów różnych gier w jedno miejsce. Zaczęło się to od niewinnego pomysłu stworzenia jednego serwera dla znajomych ale szybko rozwinęło się w coś większego. Dziś oferujemy wiele różnych serwerów gier multpilayer, kanał na Youtube, prężnie działający Discord i możliwość zostania administratorem swojej ulubionej gry bez martwienia się o koszty i stronę techniczną.


Naszym celem jest stworzenie społeczności osób, które wspólnie bawią się w świecie wirtualnym. Chcemy, abyście mieli miejsce, w którym możecie znaleźć kompanów do różnych gier, uzyskać pomoc od innych graczy, opowiedzieć o tym, w co gracie, znaleźć promocje i wiele więcej.

Jeśli masz wizję swojego własnego serwera, tutaj możesz ją zrealizować. Oferujemy możliwość stania się administratorem, dzięki współpracy z nami a także zapewniamy pełne wsparcie techniczne i finansowe. Stwórz lub prowadź jeden z serwerów na Elity Gier i decyduj o jego potrzebach.

Co nas wyróżnia? Aktywni gracze, którzy chętnie pomogą w razie jakichkolwiek problemów, dojrzała i profesjonalna administracja oraz brak tolerancji dla spamowania, nieuczciwej gry i przeszkadzania innym w zabawie.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po ciężkim dniu, dołącz do Elita Gier na Discordzie. Tam tętni całe życie naszej społeczności, znajdziesz pomoc, wsparcie i wiele innych ciekawych ludzi.

Dołącz do nas a przekonasz się że Elita Gier to coś więcej niż tylko serwery.

https://discord.gg/UtyrsHfaQd
https://www.elitagier.pl/