Strzelba Squad [PL] - Ravenhearst V9.1.2b5 [PVE] [A21.1]

Server Information
Address 176.57.171.167:26960
Hostname Strzelba Squad [PL] - Ravenhearst V9.1.2b5 [PVE] [A21.1]
Status Checked <1 minute ago / Online 2 days ago
Players 0 / 15
Location Poland
Version Alpha 21.1
Platform Windows
Map RAVEN
Website https://7daystodie-servers.com/server/115084/
Registered by Strzelba
Registered since October 27th, 2023 07:09 AM EST
Last update November 19th, 2023 06:37 AM EST
Tag(s) Difficulty 3
Statistics
Uptime
Vote(s) 19
Rank 54
Score 26
Favorited 13
Discussion(s) 1

About This Server

Jesteśmy grupą fanów gry 7 days to die, która w pewnym momencie postanowiła stworzyć otwarty dla wszystkich serwer dla wszystkich miłośników apokaliptycznego klimatu jaki oferuje nam produkcja.

Do takiego kroku zmusiła nas sytuacja na Polskiej scenie serwerów 7 days to die i posuchy jaka panowała przez pewien czas. Brakowało serwera, który zrzeszał będzie Polską społeczność. Z wielu rozmów wynikało, że brak jest dobrego Polskiego serwera, z aktywnymi adminami, którzy będą na bieżąco z pojawiającymi się problemami podczas rozgrywki i takimi którzy ekspresowo będą starali się pomóc. Gracze skarżyli się na to, że muszą grać na obcych, zagranicznych serwerach, gdzie w licznych przypadkach kontakt z administracją był utrudniony. Czuć było potrzebę stworzenia czegoś co będzie mogło zrzeszać fanów i miłośników z całej Polski.

Wyszliśmy naprzeciw tym potrzebą i postanowiliśmy zawiązać projekt „Strzelba Squad”.

Serwer jest całkowicie darmowy i nie stworzyliśmy go w celach zarobkowych. Najlepszą dla nas nagrodą jest zapełniony ludźmi serwer. Nie oczekujemy wpłat i dotacji. Serwer utrzymujemy z własnych środków. Jest to miejsce gdzie oprócz świetnej zabawy liczą się również nowo zawiązane znajomości. Każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony a w razie potrzeby chętnie służy pomocą innym mniej doświadczonym graczom.

Aktywni (również grający) admini, duża Polska społeczność, przyjazne community, serwer otwarty całą dobę, budynek lobby służący do handlu między graczami to tylko parę zalet jakie cechują nasz serwer. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły i sugestie grupą fanów, którym leży na sercu przyszłość społeczności związanej z grą, która w naszym odczuciu posiada jeszcze ogromny zapas niewydobytego potencjału. Poddajemy pod głosowanie graczom modyfikację, które później wprowadzamy na serwer, poszerzając swoją wiedzę o kolejne produkcje, które są urozmaiceniem podstawowej wersji gry.

Nie chcemy aby Polska społeczność miłośników 7 days to die upadła, dlatego też zrobimy wszystko aby tak się nie stało. Dołącz do naszej rodziny i przekonaj się sam ! Oto nasz discord : https://discord.gg/5f8mvg9Nk5

https://7daystodie-servers.com/server/115084/